Author: K***3
Date:
Review: Has a kick too it! Will keep to spritz it to get the sticky back a bit as it does get less sticky the more you use it. I 100%would recommend
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Price: 112.300₫
Original Price: 117.000₫
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Abdominal Massage Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Chiều dài | 25 cm |
| Chiều rộng | 15 cm |
| Chiều cao | 6 cm |
| SKU | sb2404304367430018 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 2396270 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: K***3
Date:
Review: Has a kick too it! Will keep to spritz it to get the sticky back a bit as it does get less sticky the more you use it. I 100%would recommend
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: s***2
Date:
Review: really works it has a kick to it, can't wait for results
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: S***y
Date:
Review: It works great I love it everyone loves it
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: k***s
Date:
Review: great product would purchase again !
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm